Vždy ve Vašem zájmu.

Přihlášení na extranet pro klienty naší společnosti.

Přihlášení klienta
nebo zavřít

O společnosti

Společnost VS-FINANCE s.r.o. je samostatný pojišťovací zprostředkovatel, poskytující na českém trhu kompletní servis v oblasti pojišťovnictví.

Specializujeme se také na financování vozidel formou úvěru a leasingu. Naše společnost byla založena na počátku roku 2013, a přestože jsme poměrně mladou firmou, zakladatel společnosti se v odvětví pojišťovnictví a financování pohybuje více než 15 let.

Našim klientům poskytujeme maximální servis, nadstandardní podmínky a individuální přístup. Společnost VS-FINANCE si zakládá na vysoké míře profesionality. Ve společnosti pracují pouze důkladně proškolení odborníci, kteří procházejí nepřetržitým školícím systémem. Díky tomu mají naši pracovníci vždy nejaktuálnější informace o finančním trhu. Důsledně dbáme na dodržování Kodexu etiky pojišťovacího makléře.

VS-FINANCE s.r.o. je členem největšího tuzemského uskupení pojišťovacích zprostředkovatelů RENOMIA NETWORK, které zajišťuje vysokou kvalitu služeb pro tuzemské i zahraniční klienty.

Úspěšným složením zkoušek odborné způsobilosti jsme splnili zákonnou povinnost pro činnost pojišťovacího zprostředkovatele.Certifikát o členství v síti RENOMIA NETWORKJsme součástí RENOMIA Group

  • Největší pojišťovací makléř ve střední a východní Evropě
  • Mezinárodní tým zkušených odborníků
  • Nejvýhodnější ceny a podmínky

Kde působíme

Kontakt

VS-FINANCE s.r.o.
Maříkova 1899/1
621 00 Brno - Řečkovice

suchy@vs-finance.cz
+420 777 778 368